XX

chromozom

XX | XX

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
chromozom
Dakujem Zdroj: Fb
 
cannabis
cannabis | 24.10.2020 09:15

Tlacovka nebude? Aby sa Fico vyjadril o tom, ako niekto krivo obvinil jeho milovaneho prokuratora? :D

PS: Myslite si, ze aj take nenazrate prasa akym je Kovacik, bude drzat v base hladovku, ako opicka Jankovska? :D


Test Testovací | 25.10.2020 02:35

Joj cannabis, to je veru menej ako filozofická otázka. Zober si z praktického hľadiska: Budú ho rozmaznávať ako Kočnera alebo nie? Má toľko (alebo o dosť viac) informácií ako Kočner alebo nie?
Niekto musí zaspievať už konečne celú lietaniu, na "verímboha" už to ľudia nebudú žrať, tak pekne rozbehnutý vlak nechať vykolajiť, to by bola iná škoda. Čím by sa odpútali cashback od Kórejcov, čím by sa prekrývali ďalšie) budúce zlodejiny tejto vlády? Fico a spol patria do basy, ale miesta si treba nechat aj pre týchto, až tak inteligentne nedali ani "introduction", nemôžeme očakávať že by boli aspoň na úrovni Dzurindovej vlády (prvej aj druhej...), s okopírovanými diplomovkami až taký veľký potenciál nemajú. Balík majú nádherný, ale sú viac neschopní ako schopní všetkého, či presne opačne. Vyberte si ako vám lepšie sadne odpoveď, oni si to nechcú odsedieť, už len šikovne si zvoľte GP, cirkus so súdmi ponechajú, policajti zlikvidujú podstatnú časť dôkazov, keď už ani to nepôjde, zmiešajú a "dolejú" kontroverznou plnkou vyšetrovanie tak perfídne že sa nám bude "cnieť" po Hranolovi.


cannabis
cannabis | 25.10.2020 06:05

Ako vidim, Tebe sa po Hranolovi cnie uz teraz, ked si stihol nakydat na vladu tuto, aj tu pred Ficom, len akosi na Fica tam nevidi z Tvojej strany len jednu veticku, ze Fico a spol patria do basy. :D

Unika Ti podstata! Kazdy politik je zlodej a parazit, su teda skodna. A stavy skodnej sa reguluju. :D Tebe sa vsak po nich akosi cnie.

A zabudas na jednu velmi podstatnu vec. Vsetci politici si z prokuratry a justicie urobili zarobkovu cinnnost, pricom opicky ako Jankovska, ci prsiatka ako Kovacik, alebo Trnka, im v tom len pomahali.

Takze by sme mali tej bohyni Justitii zobrat mec a dat jej igelitku na cash, zobrat jej vahy a dat stranicku legitimaciu od aktualnej vladnej koalicie, no a namiesto satky cez oci, jej dame mobil s Threemou, aby to vystiihovalo "kvalitu" nasho sudnictva.


Takze prepac, ale nezdielam Tvoj nazor, ze sa nam este bude po parazitoch, vrahoch, zlodejoch a mafianoch nejako cniet. :D To sa moze len tym, ktori s nimi spoluskodili. :D


cannabis
cannabis | 25.10.2020 06:07

A v prvom rade zabudas na to, ze sa po tych rokoch marazmu aj konecne nieco deje, aj ked je to len divadlo. Keby nam stale vladol Fico, tak by bol Kovacik uz Generalnym prokuratorom, no a taka opicka Jankovska prinajmensom ministerkou spravodlivosti.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader