chromozom

XX | XX

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
chromozom
Príspevok 143489 Zdroj: Fb
 
XXI
XXI | 14.5.2022 07:51

Na guľáši sa konečne po veľmi dlhom čase objavil síce nevtipný, ale zaujímavý príspevok.
Toto je pekné vysvetlenie toho, prečo liberáli nenávidia kresťanov...
...a potom už nebudú musieť dodržiavať kresťanské a židovské nezabiješ, nepokradneš, nezosmilníš, nezaklameš...

Konečne chápem, aké zlo je liberalizmis.


musimreagovat
musimreagovat | 14.5.2022 12:30

A vieš vysvetliť aj to prečo kresťania nenávidia liberálov, židov a moslimov? Vlastne nenávidia aj kresťanov, stačí, že patria do inej kresťanskej sekty, ako oni.


testovacipaco
testovacipaco | 14.5.2022 15:37

@XXI: toto vaše kresťanské povýšenectvo sa mi hrozne páči. Ako si myslíte, že bez kresťanských hodnôt by sme sa tu začali všetci zabíjať.
Čo sa však stane, ak niekoho zabiješ? Ako kresťan sa z toho vyspovedáš a žiješ ďalej. No až svetský zákon ťa posadí do väzenia.
Čiže skutočnosť je taká, že ak by sme tu mali len kresťanstvo, tak to by sa začali jatky...


Rypák
Rypák | 14.5.2022 22:17

@musimreagovat: Krestania nenavidia liberalov, zidov, moslimov ba dokonca aj krestanov? Ale no tak. Zas hadzeme vsetkych do jedneho vreca? Konrad Adenauer bol tiez krestan. Catlett Marshal, autor Marshalovho planu, bol tiez krestan... A mohol by som pokracovat... A to ti vsetci nenavideli liberalov, zidov a moslimov?

Poviem ti pravdu: Krestan nema co nenavidiet. Pise o tom Novy zakon. Vsetci ti, co nenavidia, nekonaju podla krestanskych zasad. To je ako ked libertarian schvaluje statne zasahy.

Lenze: mnohi oponenti radi vyselektuju istych extremistov typu Kotleba, Kuffa, Cepcek... A z toho si odvodia, ze krestania nenavidia...

Tolko vysvetlenie...


musimreagovat
musimreagovat | 14.5.2022 23:59

Ja som reagovala na toto:
"Toto je pekné vysvetlenie toho, prečo liberáli nenávidia kresťanov..."

Je to samozrejme nezmysel.
Skrátka sú ľudia, ktorí nenávidia iných len na základe príslušnosti k nejakej skupine. A nájdeš ich všade aj medzi liberálmi aj medzi kresťanmi. Ja viem, že aj medzi kresťanmi sa nájdu slušní a tolerantní ľudia a určite ich všetkých nehádžem do jedného vreca, len žial tých druhých akosi viac počuť. Vyrastala som na dedine, tam boli všetci katolíci a ono to nie je len o pár extrémistoch.


nijan
nijan | 16.5.2022 11:31

musimreagovat | 14.5.2022 12:30 ja som krestan a mam kamaratov aj liberalov aj agnostikov aj moslima, nemusim s kazdym nazorom suhlasit, ale za to si este mozeme spolu zajst na ryby a podebatit pri pivku bez toho aby sme sa povrazdili,
PS:(na ryby by som si asi nesadol s veganom :-)

testovacipaco | 14.5.2022 15:37 nezabijes, nenavid zlo ale hriesnikovi odpustaj a vyspovedat sa nie je lahke, skus ti to vykydaj na seba pred cudzovu osobou vstky svoje chyby a hriechy a spln potom to co ti da za pokanie, kam patri aj napravit sposobenu skou, teda v pripade vrazdy priznat sa a usilovat sa o kompenzaciau a aj prosby o odpustenie pozostalym
PS: (odpustat neznamena byt naivny)

Vsade k kazdej skupine ludi su aj dobri aj zli, charakter cloveka sa neviaze na presvedcenie. Ak mas empatiu nemozes predsa druhemu priat smrt a utrpenie. Vypychnut zle pripady je stigmatizacia ktora je nastrojom radikalov na segregaciu a zdovodnenie genocidy, tak ako Putin nasiel si ako priklad Benderu a jeho privrzencov a hned su pre jeho pochlebovacov vsetci Ukrajinci hodni smrti.
PS: (Putin si vybral za nepriatela naciZmus, lebo vie ake obludne dokaze byt Zlo ktore vidi v Zrkadle)

Velmi dobre to vystihol Rypák | 14.5.2022 22:17


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader