XX

chromozom

XX | XX

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
chromozom
Vy to nechapete! Zdroj: facebook
 
tmiro | 27.7.2020 14:27

Prečo je tam Zeman?


| 27.7.2020 14:47

Veď všetko, čo sa deje, je súčasť božieho plánu ... tak čo sa toľko bráni ???


Len tak
Len tak | 27.7.2020 16:25

Prečo sa bráni ? Lebo tento nápad nevnukol bohu on... Jeho a Božie plány sú vždy v dokonalom súlade.


XX
XX | 27.7.2020 16:31

kazdy mame svojho boha..ocividne ta tieto bozie plany nezhodovali s tymi, ktore ma boh, v ktorého veri nas minoster


Test Testovací | 28.7.2020 09:41

Toto je jeden zo záhad a inotajov Matovičovej vlády. Ako mohol takého čuráka menovať ministrom?


| 29.7.2020 00:30

Hm, za tohto panbickara sme ako prvá krajina v Európe zaviedli rúška, napriek tomu, že sme boli všetkým na posmech. Teraz sa idú za hubokrytkami všetci zblázniť. Ďalej oveľa dôkladnejšie monitoring situacie a tak nemáme 600 mŕtvych na 1 milión obyvateľov. Hovorte si čo chcete, ale degesi čo nechali na západe Európy vykapat stovky ľudí sú ešte stále ministrami vyspelých krajín s mastnými platmi...hm chybička sa vludila... navyše sa obávam, že takto isto budú postupovať pri jesennej pandémii. Nedalo sa, šmýkalo sa. Drahí priatelia, u susedov naozaj nie je tráva zelená.


Len tak
Len tak | 29.7.2020 13:25

Tie rúška sú nejaká zásluha toho dementa, čo načúva vetru ?


Test Testovací | 29.7.2020 15:19

Ľudia, čo ak to, čo hovorí, je pravda? Zamysleli ste sa nad tým? Skúste to. Tak sami - v skrytosti srdca. Nielen povrchné opovrhnutie človekom. Hľadajte pravdu, potrápte sa s tým. Hľadajte hlbiny Božie.
Ef. 3, 18 - 19: aby ste dokonale vládali pochopiť jaká je to šírka a dĺžka, hĺbka a výška, a poznať lásku Kristovu, ktorá prevyšuje rozum, aby ste boli naplnení vo všetku plnosť Božiu. https://biblia.sk/citanie/roh/ef/3


XX
XX | 29.7.2020 15:25

A co ak aj Alah ma s nami plany? chce nam sem poslat dakych moslimov, aby sme ich ako mierumilovny krestansky narod ochotne prijali, lebo velke Bozie plany urcite nie su o tom, ze sa sebecky uzatvorime voci tragediam sveta.


Len tak
Len tak | 29.7.2020 20:50

Boh určite má svoje plány aj s Majským. Ak chcel, aby Majský zarobil na í nejakých neziskoviek, kto sme my, aby sme sa snažili prekaziť božie plány ? Keby Boh nechcel, Majský nezarobí.


XX
XX | 29.7.2020 21:24

Keby len Majsky! A co Kocne? Ale co by sme chceli od Boha, co necha zabit vlastneho syna...


Test Testovací | 29.7.2020 22:30

XX, Slovo pre Vás: Lebo tak miloval Bôh svet, že svojho jednorodeného Syna dal, aby nikto, kto verí v neho, nezahynul, ale mal večný život (Ján 3,16).
Prosím, kým zareagujete,najprv to dôkladne rozoberte vo svojom srdci.


XX
XX | 29.7.2020 22:43

V srdci som to rozoberala 2 desatrocia. Dorozoberane. Som velmi rada,ze som dospela k určitým zmenam a nelutujem to :)


Len tak
Len tak | 30.7.2020 01:02

A nestačilo len dačo napísať na oblohu ? Niečo ako "mene tekel" alebo obdobne... Musel vraždiť svojho syna? Nestačilo niečo menej drastické, napríklad aby sám sebe vypichol oko ?

Prosím, kým zareaguješ, dôkladne si to rozober v mysli.


Test Testovací | 30.7.2020 08:34

Syn šiel na kríž dobrovoľne. Bol poslušný Otcovi kvôli našej záchrane:
Ján 15,13: Nad to väčšej lásky nemá nikto, než aby niekto položil svoj život za svojich priateľov.
Ale dobrou správou je, že On (Syn) žije a je po pravici Toho, koho Vy označujete za tyrana. Je s Nim v dokonalej jednote.

Ale jednu vec musíte uznať. Vec, ktorá je pravdivá a dokonca potvrdzuje Božiu pravosť. Je ňou nenávisť voči veriacim ľuďom.

Vidíte to už len na jednom ministrovi. Ak by bol sveták, bol by pre ľudí v pohode.
Ján 15, 18 - 19: Ak vás svet nenávidí, vedzte, že mňa prv nenávidel ako vás. Keby ste boli zo sveta, svet by mal rád svoje vlastné, ale preto, že nie ste zo sveta, ale že som si ja vás vyvolil zo sveta, preto vás svet nenávidí.

Nebuďte súčasťou nenávisti
Hľadajte Ho veľmi snažne, On sa Vám dá nájsť
Len s tým počítajte, že budete tiež nenávidení, stratíte mnohých priateľov. Ale nájdete večný život (tiež mnohých nových veriacich priateľov)


suse
suse | 30.7.2020 08:52

Poklial viem, tak ruska pred nami mali v CR a mozno aj v dalsich krajinach.


Len tak
Len tak | 30.7.2020 09:18

Škoda, nerozmýšľaľ si, test testovací.

1. Ak vás niekto nemá rád, nie je to preto, že máte nejakú obsedantnú utkvelú myšlienku. Je to preto, že robíte chobotiny.
2. Nikto normálny nežiada smrť svojho syna, aby ukázal, že niekoho miluje. Naviac, ak tým synom je on sám sebe.


Test Testovací | 30.7.2020 11:21

Lentak,

škoda, že to nie je len pre chobotiny. Od opovrhnutia (v "civilizovanom" svete) až po sťatie hlavy (napr. kresťania v Sýrii).
Staň sa skutočným (nie len formálnym) kresťanom a uvidíš.
Keď pochopíš celý kontext záchrany človeka, uvidíš, že je to niečo omnoho väčšie a pre bežné zmýšľanie nepochopiteľné.
Odplatou za hriech je smrť a tú smrť preniesol na Syna, aby sme my mohli žiť


Len tak
Len tak | 30.7.2020 11:32

Počuj, čo robia fanatici fanatikom je smutné, ale v podstate robia to isté vám, čo ste vy robili niekedy iným. A mám pocit, že ani nie si tak smutný z toho, že to robia vám v Sýrii, ale to, že to v civilizovanom svete už vy nemôžete robiť iným.
.
Pre všemocnú entitu je to dosť nedokonalý kontext záchrany života. :-) A viac by si paradox tohto kontextu zvýraznil, keby si napísal "Pochopíš, že je to pre bežné zmýšľanie nepochopiteľné" :-)

Tak mi z toho vyplýva... ty máš lepšie ako bežné zmýšľanie, všakže ? :
.
Nevšimol som si, žeby ľudia neumierali a žeby smrť nebola reálna. Až raz budem veriť v boha ja, ten láskavý, dobrotivý a všemocný boh ako prejav dobrej vôle nebude vraždiť svojho syna, nájde si iný spôsob ako prejaviť svoj charakter.


Test Testovací | 30.7.2020 13:44

Ja hovorím o skutočných kresťanoch, nie o ľuďoch, ktorí v mene kresťanstva robili zverstá. Je pravda, že skutočných kresťanov je ako šafránu. Mnohí robia kresťanstvu medvediu službu.

Nemusíš ma vnímať svojimi zmyslami. Snažím sa len zvýrazniť, čo som skutočne prežil. Dlhých 40 rokov som žil svetským pohodlným životom. Moji najbližší sa za mňa modlili. Z milosti som dostal od Najvyššieho záchranu. Môj skutočný domov je v nebesiach.

Ak budeš skutočne hľadať Boha, som presvedčený, že nájdeš Toho, ktorý je aj môj.


Len tak
Len tak | 30.7.2020 13:45

A skúsil si aj odbornú pomoc?


Len tak
Len tak | 30.7.2020 13:49

Ale oceňejem, že sa dištancuješ od RKC. V akej sekte si?


Test Testovací | 30.7.2020 14:20

Normálne si ma príjemne rozosmial, fakt.

Odbornú pomoc (zatiaľ) nepotrebujem a v žiadnej sekte nie som. Ja hovorím o živom Bohu, nie o kresťanstve, ani o žiadnej z cirkví, či náboženských spoločností.


Test Testovací | 30.7.2020 14:21

Pre mňa je vzťah s Bohom veľmi osobný a nie kolektívny


Len tak
Len tak | 30.7.2020 14:39

Ahá... aj tvoje myšlienky a názory sú myšliankami a názormi tvojho boha.


Test Testovací | 30.7.2020 14:59

Ak by to tak bolo, bola by to pre mňa maximálna pocta.


Test Testovací | 30.7.2020 23:27

Test testovací:

Ten vzor "obetovať seba za druhých", lebo obetoval Syna, aby sme my mohli žiť, to ma na kresťanstve vytáča najviac. Ja som aj skúsila žiť podľa vzoru obety a je to na hovno. Bola som poslušná ako Ježiš a počúvala som, čo mi kázali "tí, čo počuli Boha". Je to kokotina, len som nasledovala myšlienky a pohnútky ĽUDÍ, nie Boha. Po 40 rokoch sa učím držať zdravé hranice, vidieť svoju hodnotu ako človeka. Že nespočíva v tom, že sa obetujem. Ani v tom, že prinútim iných konať tak, ako si ja myslím, že je pre nich najlepšie. Bez ohľadu na ich vlastnú životnú cestu a bez možnosti voľby. Boh nekáže, že voliť Čaputovú je hriech. Boh nekáže brať ľuďom slobodnú vôľu pri rozhodovaní o svojom hriechu - napríklad o potrate alebo predmanželskom sexe. Nech si každý nesie svoj kríž. Boh neučí nenávidieť iných kvôli ich orientácii alebo farbe pleti, ani neučí spolčovať sa s fašistami. Boh káže milovať. A poslúchať Boha. Nie jeho prostredníkov. Boh vie všetko, ale ľudské kotrby sú obmedzené a svojim obmedzeným chápaním Boha sa naňho bohorúhačsky hrajú pri presadzovaní zákonov pre všetkých, aj tých, čo veria v iného boha. Hej, na svete existuje ešte ďalších 4200 aktívnych náboženstviev. Kresťania sú len jeden (vnútri rozštiepený) spôsob chápania Boha. Nemajú právo zasahovať do verejného života a môjho života tak, ako sa snažia.


Test Testovací | 1.8.2020 07:09

Súhlasím na 98 %.
Veľmi sa mi páči odsek: Boh káže milovať. A poslúchať Boha. Nesúhlasím s neposlúchaním jeho prostredníkov. Oni sú pred Bohom zodpovední za nás ľudí a v Biblii sú označení za hodných dvojitej cti. Niekto sa musí postaviť zlu na odpor. Ináč by nás prevalcovalo.
Teší ma, že z tých mnohých náboženstiev, práve moje hovorí o odpustení hriechov. Ináč by som bol stratený.


Test Testovací | 1.8.2020 07:28

Dopĺňam: Súhlasím na 98 % s textom po úvode.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader